Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: ФК Созопол, сезон 2017/2018

Созопол се препъна лошо срещу Монтана в 12-ия кръг от първенството на Втора лига. Домакините загубиха на своя стадион "Арена Созопол" с 0:5.

До почивката падна само един гол. Точен беше Борислав Балджийски от пряк свободен удар в 27-мата минута. Отново Балджийски удвои малко след почивката, а резерв...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 10
12:06 ч., 02.10.2017 г.
Созопол подаде жалба срещу съдията Петър Кирилов от Добрич. Това стана веднага след загубата у дома с 1:2 от Ботев Враца в 10-ия кръг от първенс... цялата новина

17:17 ч., 17.09.2017 г.
Созопол и Ботев Гълъбово изковаха бойко равенство 2:2 в мач от 8-мия кръг на Втора лига. Всичко по-интересно на "Арена Созопол" се случи пр... цялата новина

22:18 ч., 19.08.2017 г.
В мач със съдийство, което ощети тотално Созопол, отборът загуби като домакин от Локомотив Горна Оряховица с 1:3 в 5-ия кръг на Втора лига. ... цялата новина

15:02 ч., 15.08.2017 г.
Трима футболисти на ФК Созопол са с наказания след последния мач. Мирослав Радев ще пропусне четири мача на своя тим, Михаил Георгиев - три срещ... цялата новина

22:20 ч., 05.08.2017 г.
Созопол загуби от Поморие с 1:2 в морско дерби от 3-тия кръг на първенството във Втора лига. Заради шестима контузени домакините не можаха да по... цялата новина

21:35 ч., 23.07.2017 г.
Блестяща индивидуална изява на Кристиян Пешов достави победата на Созопол над гостуващия Черноморец Балчик с 1:0. Голът падна в последната, 90-а... цялата новина

16:48 ч., 20.07.2017 г.
Когато Созопол влезе в елита, няма да е за кратко, а ще останем дълги години. Когато това нещо стане, спокойно мога да кажа, че съм си свършил р... цялата новина

22:36 ч., 15.07.2017 г.
Созопол направи равенство 1:1 със съседите от Несебър в последна лятна контрола и за двата отбора преди началото на първенството във Втора лига ... цялата новина

16:32 ч., 17.06.2017 г.
Четирима нови футболисти ще започнат подготовка със Созопол от понеделник, 19 юни, обяви старши треньорът Румен Димов. Те ще бъдат представени о... цялата новина