Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Нефтохимик загуби гостуването си на Литекс
Автор: Екип Burgas24.bg 20:57 / 21.10.2017Коментари (1)2572
©
Нефтохимик загуби с 0:2 гостуването си на Литекс /Ловеч/ в мач от XII кръг на Втора лига.

Първото полувреме завърши при нулево равенство. През втората част домакините поведоха в 65-та минута с удар от границата на наказателното поле. Малко по-късно Нефтохимик имаше шанс да изравни от контраатака, но съдията не даде авантаж. В 85-та минута Литекс реши резултата в своя полза, след удар от корнер.

В следващия кръг Нефтохимик приема Локомотив (ГО) на стадион Българово, на 28 октомври (събота), от 16:00 ч.

Състав на Нефтохимик: Християн Славов, Ясен Тузаков, Иван Стоянов, Цветан Чахов, Андрей Казалиев, Даниел Стаматов, Цветан Филипов, Симеон Русев, Даниел Стоянов, Кирил Личев, Виктор Янев

Резервен състав: Атанас Гичев, ДзъминЛиу, Георги Жеков, Халибрям Кърмаджъ, Димитър Вълев, Димитър Дончев, Христо Янков