Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Калоянов и Лефтеров носят победа на ОФК Карнобат
Автор: Екип Burgas24.bg 10:09 / 03.04.2017Коментари (1)2482
©
Георги Калоянов и Диян Лефтеров се превърнаха в герои за "Карнобат", след като реализираха по гол за своя отбор и донесоха трите точки срещу "Любимец". Срещата завърши 2:1, а гостите се добраха до гол от дузпа 4 минути преди края, когато точен бе Николай Иванов.

В 31-ва минута Георги Калоянов откри резултата, когато вкара след перфектно изпълнен пряк свободен удар на метър-два от границата на наказателното поле на гостите.

В 61-ва минута Диян Лефтеров вдигна публиката на крака, след като успя да реализира нов гол във вратата на "Любимец". Бранителят проби самостоятелно по десния фланг, стреля силно и направи резултата 2:0.

Домакините пропуснаха една дузина положения пред вратата на "Любимец", включително удариха и две греди. Близо до гола бяха Петър Колев, Георги Бинев, включително и донеслите победата Калоянов и Лефтеров.

През новата седмица за "Карнобат" предстои гостуване на "Раковски" в сряда, в междинен кръг от Трета лига, а през уикенда домакинство на "Евроколеж" /Пд/.

Във временното класиране карнобатлии заемат 3-то място с актив от 50 т.

Колоната води "Загорец" /Нова Загора/ с 54 т., следван от "Марица" /Пд/ с 51 т.

"Най-важното е, че победихме след двете поредни грешки. Имахме вероятно над 10 положения, които бяха от типа "100 %". Старахме се, имахме доста положения, които момчетата не успяха да ги вкарат. Отборът се старае и гледаме да играем добре. Играем във всеки мач за победа", сподели след мача наставникът на победителите Георги Калоянов.

КАРНОБАТ: Христиан Славов, Диян Лефтеров /65 - Стоян Калпаклиев/, Пламен Димитров, Ясен Тузаков, Димитър Попов, Георги Бинев /85 - Митко Митев/, Яни Николов, Живко Димов /69 - Трендафил Момчилов/, Димитър Петров, Георги Калоянов, Петър Колев