Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Карнобат се развихри за 7:2 срещу Раковски
Автор: Екип Burgas24.bg 00:58 / 18.09.2016Коментари (0)4094
©
С истинско футболно шоу почерпиха феновете на отбора състезателите на "Карнобат", които и след 7-ми кръг в трета лига оглавяват таблицата на югоизточната зона. Със 7:2 момчетата на Георги Калоянов се наложиха срещу "Раковски", а три от головете в мача паднаха след изпълнения на дузпи.

Петър Колев вкара хеттрик за домакините, Живко Димов отбеляза два гола, един от които от дузпа. Йозгюр Садула (от дузпа) и Яни Николов също се записаха сред голмайсторите в двубоя. Запрян Запрянов (от дузпа) и Иван Гендов бяха точни за гостите от "Раковски".

Дебют за "Карнобат" направиха Диян Лефтеров, играл за последно в "Поморие", както и юношите Росиян Нейков и Радостин Георгиев. Талантите се появиха през втората част, докато Лефтеров започна мача като титуляр и бе заменен в началото на второто полувреме.

Любопитно е да се отбележи, че юношата Росиян Нейков сложи капитанската лента, в момент, в който влезе на мястото на титулярния капитан Пламен Димитров.

Домакините, които още до почивката поведоха с 4:0, можеха да спечелят и двуцифрен резултат, ако не бяха редицата пропуски пред вратата на "Раковски".

Макар и без няколко контузени играчи, "Карнобат" не срещна особени трудности със своя опонент, като атестат за това е и крайния резултат.

"КАРНОБАТ": Христиан Славов, Диян Лефтеров /55 - Ангел Лазаров/, Стоян Калпаклиев, Пламен Димитров /72 - Росиян Нейков/, Ясен Тузаков /66 - Радостин Георгиев/, Митко Митев, Йозгюр Садула, Живко Димов, Марин Маринов, Яни Николов, Петър Колев

"РАКОВСКИ": Марио Белев /80 - Георги Балджийски/, Павел Янев, Асен Самуилов, Рангел Кордов, Георги Йотовски, Венцислав Изевлов /67 - Петър Ранчев/, Стоян Григоров, Иван Гендов, Запрян Запрянов, Стефан Рабаджийски /56 - Сашко Лачев/, Петър Райков