Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Автор: Екип Burgas24.bg 12:29 / 19.02.2018Коментари (0)8405
©
Масов бой между футболисти доведе до 9 червени картона и прекратяване на мач в Бразилия. Екшънът стана по време на двубоя между Баия и Витория, когато Винисиус от гостите вкара дузпа в 50-ата минута за 0:1.

Голмайсторът отпразнува попадението с цинични жестове на аутлинията, заради което вратарят на домакините тръгна да му иска обяснение.

Последва меле с размяна на удари, което продължи повече от 5 минути. Реферът първоначално изгони общо 8 футболисти - трима от

домакините и петима от тима на Витория, като двама от тях не бяха на терена, а на резервната скамейка.

Мачът продължи, но страстите логично не бяха утихнали. В 78-ата минута двама от играчите на Баия награбиха съдията заради едно спорно отсъждане и също получиха червени картони, след което двубоят бе прекратен при 0:1.

Вижте видео от екшъна в прикачения файл!