Нефтохимик врътна реми в морско дерби
Автор: Екип Burgas24.bg 12:40 / 22.01.2018Коментари (0)5549
© ПФК Нефтохимик
Нефтохимик и Несебър завършиха 1:1 в контролната среща, която се игра на стадиона в Поморие.

В 14-ата минута Стоян Калев имаше възможност да отбележи за Нафтата. Той напредна в наказателното поле, но ударът му не намери огражденията на вратата.

Десет минути по-късно Кирил Личев проби по левия фланг и центрира към Даниел Стоянов, който стреля над напречната греда.

В 35-ата минута Нефтохимик откри резултата след точен изстрел на Цветан Филипов.

Треньорът Диян Петков започна с обновен състав втората част от срещата, като до средата на полувремето направи седем смени, давайки възможност за игрови минути на младите футболисти в отбора, включително юношите, които се подготвят с тима.

Десет минути преди края несебърлии успяха да изравнят чрез Валентин Йосков.

Следващата проверка на "шейховете" ще е с отбора на Поморие, отново на стадион Поморие, на 24 януари /сряда/, от 11:00 часа.

Нефтохимик /първо полувреме/: Атанас Гичев, Станислав Жеков, Димитър Дончев, Цветан Чахов, Стоян Калев, Стойко Иванов, Цветомир Цонков, Цветан Филипов, Симеон Русев, Кирил Личев, Даниел Стоянов

Нефтохимик /второ полувреме/: Ферди Мюмюнов, Цветан Чахов /Георги Танев/, Станислав Жеков /Ерик Кадиев/, Димитър Дончев /Верон Кокуринков/, Цветомир Цонков, Цветан Филипов /Златко Ненов/, Кирил Личев /Йолиян Милков/, Стойко Иванов, Даниел Стаматов, Виктор Янев, Стоян Калев.