Петър Колев герой за "Карнобат“, носи 3 точки
Автор: Екип Burgas24.bg 12:27 / 30.10.2016Коментари (0)1621
© ОФК Карнобат
Щатният голмайстор на "Карнобат" Петър Колев пак попадна в прегръдките на своите съотборници, този път след като донесе победата с минималното 1:0 срещу "Димитровград". Срещата бе от 12-ти кръг на Трета лига - Югоизточна зона и се проведе пред около 1000 зрители на Градския стадион в Карнобат.

В 36-та минута Георги Бинев проби по десния фланг, нахлу в пеналта и подаде към Петър Колев, който с топовен удар опъна противниковата мрежа. Попадението зарадва изключително много умножаващите се от мач на мач фенове на "Карнобат", които до края на мача пожелаха още голове, но топката така и не попадна в нужната цел.

Да вкарат пропуснаха Йозгюр Садула, Ангел Лазаров, Димитър Петров, Георги Бинев. Повторно да се разпише изтърва и Петър Колев. Сериалът от пропуски преобладаваше периодично както през първата, така и през втората част. Топката летеше или в аут, или бе хващана от вратаря на гостите от "Димитровград".

От своя страна гостите също имаха своите възможности, опитаха и по-масиран натиск в завършека на мача, но добрата защита и отличните намеси на вратаря Роман Васенев съхраниха крехкия аванс на "Карнобат", който след 90 минути игра спечели 3 точки и победа с 1:0.

Домакините бяха в тази среща без куп основни играчи. Срещу "Димитровград" не се изявиха наказаните Пламен Димитров и Диян Лефтеров, Живко Димов, който е с контузия, както и Яни Николов, който е на лагер с националния отбор за аматьори.

"КАРНОБАТ": Роман Васенев, Тодор Няголов, Стоян Калпаклиев, Ясен Тузаков, Димитър Попов, Ангел Лазаров, Марин Маринов, Димитър Петров, Георги Бинев /84 - Митко Митев/, Петър Колев, Йозгюр Садула.