Нафтата продължава с разгромите, удари Тунджа Ягода със 7:0
Автор: Екип Burgas24.bg 18:14 / 10.10.2010Коментари (18)4960
Нефтохимик продължава с разгромните победи у дома, като този път победени останаха Тунджа Ягода. В Долно Езерово гостите получиха 7 гола, като не успяха да отбележат нито един, предаде репортер на Burgas24.bg. Хеттрик за победата заби Сашо Дерменджиев, два гола вкара Васил Даменлиев, а по един добавиха Диян Лефтеров и Милен Георгиев.

Още от началото Нафтата натика гостите в тяхната половина и не остави съмнения кой ще спечели срещата. Само през първото полувреме Нефтохимик вкара 4 гола и остави второто полувреме да се доиграва. Резултатът откри Васил Даменлиев, който вкара и третия гол в мача. Втория гол вкара Диян Лефтеров, а четвъртия преди почивката - Милен Георгиев.

През второто полувреме три гола заби Сашо Дерменджиев за крайното 7:0.

"Хубав мач за нашия отбор. Не можем да разберем единствено защо футболистите показват различна игра у дома и като гост. Ако играем навън така, както в Долно Езерово, няма да имаме проблеми с нито един отбор в групата", заяви Благомир Митрев за Burgas24.bg.

В следващия кръг "шейховете" гостуват на Свиленград в неделя. Преди това в четвъртък е гостуването им в мач от Аматьорската купа срещу Ахелой.

на 11.10.2010 г.
+2

Много интересно . Преди като бяхме сред първите отбори в България съм пил бири с фенове на Ботев , обяснявали са ми , че сме приятелски отбори , че много се кефели на Нафтата и тн. Сега като сме в немилост много взеха да се ерчат и канарите . Били сме врагове , щели сте да ни мачкате . Доста избирателна памет . Еми мачкайте ни . Сега сме на земята , сега ви е паднало . Само внимавайте да не вземем да се изправим по някое време .
-2

Няма значение, ако ще и с по 20-0 да бият Нафтата, тази година Ботев са 1-ви.Това е положението-СВИКВАЙТЕ :)